Zapraszamy do współpracy!

kn

Klimatyzacje

Nasza firma zajmuje
się montażem i serwisem klimatyzacji. W zależności od wielkości pomieszczenia oraz preferencji klienta, budujemy systemy klimatyzacyjne w oparciu
o różne typy urządzeń.

więcej
cn

Chłodnictwo

Oferujemy chłodnie przeznaczone do przechowywania produktów spożywczych w niskich temperaturach, procesów produkcyjnych związanych
z chłodnictwem oraz innych specjalistycznych procesów przemysłowych.

więcej
cctvn

Telewizja przemysłowa (CCTV)

W zależności od potrzeb oferujemy montaż m. in: kamer, systemów rejestracji obrazu, systemów sterowania, dzięki którym łatwo można zarządzać systemem kamer oraz systemów przesyłu obrazu przez tory analogowe i cyfrowe.

więcej
san

Systemy alarmowe

Elektroniczne urządzenia zabezpieczające to przede wszystkim systemy alarmowe, których główną rolą jest przekazanie informacji o wtargnięciu intruza. W swoich instalacjach wykorzystujemy najnowsze systemy alarmowe firmy SATEL, która jest liderem tego typu urządzeń na polskim rynku.

więcej

O nas

logo


DMD jest firmą handlowo - usługową prowadzącą działalność na terenie województwa lubelskiego. Gwarantujemy dobrze wykonaną pracę oraz jakość świadczonych przez nas usług.

Śledź nas na portalach społecznościowych:

Dane teleadresowe

adres: 23 - 400 Biłgoraj, ul. Batalionów Chłopskich 4,
tel.: 845399789
e - mail: info@dmd-bilgoraj.com

Licznik odwiedzin

000080887
Polish English French German Russian Ukrainian


Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.
ads